Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozok mit csináljak?

Unatkozok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!...Rákos vagyok és nem igazán talállom a helyem. Míg ismerőseim ezzel-azzal kötik le magukat én egyiket se tehetem. Van valami ötletetek mivel vonhatnám el a figyelmemet????
2011. márc. 8. 17:10
 1/8 anonim válasza:
TV-t se nézhetsz?
2011. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van sok dolog amit azért tudnál csinálni!de azt igazán csak te tudod!
2011. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg minden van,olvass,tv-z,rajzolj,hallgass zenét,játssz valamilyen hangszeren,sétálgass a szabadban,esetleg ha van állatod azzal játssz vagy gondozd.

sütögess,főzzél,meditálj,kertészkedj,sétálj el ruhás boltokba,nézegess magadnak ruhákat,ha van türelmed és szívesen tanulnál valami más idegen nyelvet(német,angolon kívül) akkor tedd meg.

És Ne add fel ! :)

2011. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

és mennyire súlyos?

2011. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

21, és jelen állás szerint eléggé.


(Az érdekelne inkább h. a kórházba hogyan tudnám lekötni magam, mert minden felől csak a negatív dolgokat hallom idestova 4 éve.)

2011. márc. 29. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

-szeretsz olvasni?

ha igen,hozass be valakivel egy jó könyvet

-nézz TV-t

-beszélgess valakivel

-van laptopod?

ez hülye kérdés mert tuti van ha gyk-ra írtál :D,szóval játsz valamit,olvass cikkeket,csinálj weboldalt(ha az utóbbit választod ajánlom a www.mlap.hu-t)

még meggyógyulhatsz? :(

2011. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kei chan: kétlem hogy amiket felsoroltál azok közül az összeset megteheti...sajnos :(
2011. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen erre már rájöttem...sajnálom ,ha esetleg megbántottalak,nem volt szándékom ! :(

Ha könyvet akarsz olvasni...akkor egyet próbálj ki: [link]


Nem hülyeség amit ebben írnak le...nálam már bevált,remélem neked is fog !

2011. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!