Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? (gyors...

Melyiket válasszam? (gyors választ)

Figyelt kérdés

0.os vagyok, nincs sok tanulni való, sok tantárgyból hülye vagyok és mivel ráérek "korrepetálnám magam".

De melyik tantárgyból?

Töri vagy matek?


2011. márc. 8. 21:53
 1/5 anonim válasza:
Hát matekból gyakorolni kell, töriből meg tanulni... Én azt javaslom, hogy amelyikből rosszabb vagy, azt gyakorold, bár a töri nehezebb
2011. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi a nehezebb...:)


Szerintem meg matekot tanulj,mert az logikus gondolkodásra késztet...:)

2011. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké :) 1-1
2011. márc. 10. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Matekot javaslom én is neked.

Törinél az a gáz, hogy sok az ellentmondás.

Mateknál legalább logikával tudsz érvelni, de törinél - ezt erősen kétlem...

2011. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos szerintem töriből akkor vagy jó, ha ráérzel a dolgokra, hogy mi miért történik, és szerintem ezt nem lehet megtanulni. (Tapasztalatból mondom, emelt töris vagyok, és harmad idő alatt megtanulom mint a többiek, mert értek hozzá.)


Viszont ha matekból nem vagy jó, azon lehet segíteni, szóval inkább matekra járj. Lehet nem leszel matekzseni, de azon könnyebb javítani sokkal.

2012. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!