Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A távolságtartó embereken,...

A távolságtartó embereken, hogy lehet segíteni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

elég fontos ember számomra,lényeg az néha-néha együtt vagyunk (csók egyebek) ugyanakkor szeretnék rajta "segíteni" mivel ,látszik rajta problémái vannak mégsem ossza meg Velem,pedig mondtam neki ,bennem megbízhat,de mindig a válasz az ,-nem akar terhelni gondjaival- persze erre azt mondom nem terhel ,de akkor sem mondja el... fogalmam sincs mit tegyek...

értelmes válaszokat köszönöm...


2011. márc. 8. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ilyen "távolságtartó" vagyok, rajtam is lehetetlen segíteni, egyszerűen nem tudok megnyilni senki előtt. Nekem bezzeg mindenki megnyílik, kérdeznem sem kell. Úgy látszik, én is így vagyok berendezve. Ja, és utálom, ha valaki segíteni akar, annak ellenére, hogy nem avatom be a gondjaimba. Vigyázz, nehogy nálatok is fordítva süljön el.
2011. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő nem bízik meg benned annyira,hogy megossza veled a problémáit akkor miért akarsz rajta segíteni?
2011. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végtelen türelemmel, és azzal, hogy elfogadod, hogy más a tempója, mint a tiéd. Bízz abban, hogy meg tudja ítélni, mikor kényelmes számára, hogy megnyíljon.

Azt javaslom, semmiképp se erőltesd, inkább törekedj arra, hogy jól érezze magát a társaságodban, szeressen veled lenni. Csináljatok olyan programokat, ahol jól érzi magát, és ezt látod is rajta.

Ezzel már segítettél, hiszen jó élményeket adtál neki. Aztán ha szerinte is eljön az ideje, akkor majd magától megnyílik.

2011. márc. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. márc. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!