Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valahogyan könnyen tudok...

Valahogyan könnyen tudok segíteni embereken. Mármint sok depressziós barátomat segítettem át a gondokon, és nem értik, hogy 16 évesen hogy tudok ilyeneket. Nem értem, mire gondolnak, az "ilyenek" alatt :D (Kérdés lent) (? )

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem ezt csinálni, és szerintem a pszichológus szakma közel állna hozzám. :) Miket kell elvégezni, hogy az lehessek? :S
2011. júl. 20. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
5 év egyetem minimum, 4 év szakvizsga, 2 év terapeuta vizsga, + terápiás módszerek, darabja 3-4 év. :)
2011. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Minek ennyi szar?:D

Demost.. pszichológusnak azért megy az ember, mert megvan benne az, hogy másokon tud segíteni... én nem mondom ezt, mások mondják ezt, én hiszek nekik... minek ennyi szar papír, hogyha a végén úgyis egy emberrel kommunikálsz, és a lelkét ápolod? Közbe mutogatod neki a papírokat? O.o

2011. júl. 20. 14:42
 3/5 A kérdező kommentje:
de köszönöm a választ :)
2011. júl. 20. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyi "szar" elég az öt éves alapdiploma is, mondjuk munkát nem nagyon fogsz vele találni. És persze, fontos az intuíció, hogy legyen hozzá egy alapvető tehetséged. De azzal nem sokra mész mondjuk egy paranoid skizofrén beteggel szemben, de egy major depresszióssal sem.

De azért hajrá! Próbálkozni lehet! ;)

2011. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sokat kell tudni az emberekről,nem elég a,csak a megértés,kell tudni segíteni nekik a problémájukban,mégis képzés nélkül, hogy tudnál egy depressziósnak segíteni? nagyon sokat kell tapasztalni,ahhoz,hogy elkezdhesd gyógyítania lelküket tanácsot kell tudni adni,és nem csak egy embernek, naponta max: 10-15 emberen kellene segítened!
2012. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!