Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó a lányoknak a smink...

KINGMAX kérdése:

Miért jó a lányoknak a smink meg az ékszerek?

Figyelt kérdés

Most lehetne azt mondani hogy "attól szebbek lesznek"...

Szerintem minden lány szép, de akkor ha azt mondják hogy nem, attól nem lesz szép (esetleg szebb) ha kisminkeli magát. (Esetleg ellenpéldák?)


2011. márc. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hétköznapokon soha nem festem magam, nem érzem szükségét, nem vagyok bányarém, de mivel a szemem szép, bulikra ki szoktam festeni, hogy kiemeljem. Nekem így jobban tetszik.

Ékszereket meg azért hordok, mert csajosak, szépek, imádom ha egy szép ruhával csillog-villog rajtam valami. Sok bizsut is hordok, ezek főleg a színes ruhákkal mutatnak nagyon jól. Egy egyszerű darabot is fel tud dobni egy-egy szép ékszer.

2011. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor is szebb lesz egy lány a sminktől. Van aki smink nélkül is szép, de az másfajta szépség, otthonra jó, hogy ne ugorj ki ijedtedben az ágyból mikor felébredsz mellette reggel. :D De utcára én nem mennék ki smink nélkül, pláne bizonyos frizurák, öltözékek szinte megkövetelnek egy szép, igényes sminket.
2011. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó, így az ékszer dolgot megértem, mert az akkor öltöztet.

De a smink csak eltakar.

2011. márc. 9. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

A smink eltakarhat, aki úgy sminkeli magát, hogy egy kiló alapozót ken az arcára. De ahogy én is, hogy csak a szememet festem, úgy kiemel. :)

1. voltam.

2011. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy kis szemfesték vagy rúzs csak kiemeli a szemet szájat, hangsúlyozza, ami szép... a 10 kiló vakolat meg púder meg alapozó meg csak elfedi, ha valaki csúnya azért mondják, hogy szebbek lesznek tőle...
2011. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztetek. :D
2011. márc. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!