Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes várni rá? (Bövebben lent)

Érdemes várni rá? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiu aki velem egy idős egy suliba járunk.Nekem már 1 éve hogy tetszik nyáron fellis vettem msnre de akkor még keveset beszéltünk eléggé közömbös volt velem.Majd egyre kedvesebb lett .De összejött egy lányal.

A suliban nézett de nem köszönt rám . Majd eggyütt szilvesztereztünk és beszélgetünk hülyéskedtünk meg énekeltünk eggyüt.Utána már mindig köszönt a suliba mindig mosolyog és nézz. De ha a barátnöjével van nem köszön nekem. Azota megint voltunk egy közös összejövetelen akkorsem tulsokat volt a barátnöjével de kereste a társaságom hanemis sokat de beszéltünk és táncoltunk de a barátnöje igen csunyán nézz rám.

Volt márolyanra is példa hogy smároltak és a fiu kinyitotta a szemét és rámnézett ez kb kétszer már elöfordult.Mostanában keveset látom öket eggyüt és egyre többet néz abban reménykedem h talán érdemes rá várnom szerintetek?mit tegyek?


2011. márc. 10. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Ha ezt csinálja a srác a mostani barátnője mellett, akkor játsz el a gondolattal, hogy: ha esetleg veled összejönne, te lennél a barátnőddel, lehet hogy mikor veled fog smárolni, akkor is közben más lánnyal fog szemezni... Ez téged zavarna?


Várni soha senkire nem érdemes. Amíg másra vársz, lehet egy jobbat halasztasz el vagy többet... Menj oda hozzá és tedd fel neki egyenesen a kérdést ami érdekel. És akkor eldől. Arra nem érdemes várnod hogy mikor mennek szét, hogy te kerülj a terítékre nála, mert mi van, ha még mondjuk 1 évig együtt lesznek? Akkor te 1 évig nem ismerkedsz más srácokkal?


Szerintem értékesebb lány vagy, mint hogy "várj" egy fiúra. Neked olyan fiú való, akinek te kellessz (vagyis nem mással jár).

2011. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!