Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakcímet tudsz ajánlani? Nem...

Lakcímet tudsz ajánlani? Nem lakás kell, csak egy cím ahova bejelentkezhetnék.

Figyelt kérdés
Valami szervezet is jó lenne akik tudnak segíteni, mert munkahelyem van lakhatásom is, csak lakcím kéne, mert az orvosi ellátásom így nem megoldható. Gyógyszert kapok, de 41 fokos lázzal rosszulléttel elég nehéz dolgozni, szabit nem kapok, kéne egy pár nap pihenő, tudom nemsoká ünnep, de már egy hete szenvedek, és mi lesz később?
2011. márc. 10. 10:04
 1/4 Olga néni ***** válasza:
Nehéz ügy. Aki be van jelentve egy lakcímre, annak ott jogai vannak, és azzal vissza lehet élni. Valami más megoldást keress. Ha van munkahelyed, és fizetik utánad a TB-t, akkor az orvosi ellátás jár.
2011. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves Olga néni! Voltam orvosnál gyógyszert írt, de táppénzre nem vehet. Fogorvoshoz is elmentem, szépen végig ültem 2 órát mire bekerültem, aztán közölte a doktornő, nem tartozom hozzá, mivel nincs lakcímem. Gyakorlatilag sehová sem tartozom, csak fizessek.
2011. márc. 10. 11:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá sem nyúlt a fogamhoz.
2011. márc. 10. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
KOnkrét lakcímet nem tudok ajánlani, de úgy hallottam, hogy a hajléktalanokat is bejelenti valahogy az önkormányzat, pont a szociális és égészségügyi ellátások miatt. Erre próbálj valahogy rákeresni a neten, vagy megérdeklődni az önkormányzatnál.
2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!