Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam egy...

Hogyan védjem meg magam egy másik csaj ellen?

Figyelt kérdés
Van a suliba egy csaj aki megakar verni és én félek... még soha nem verekedtem és azért nem vagyok benne bizztos hogy tudok-e verekednii... Szerintetek hogyan gyözhetném le ? Vagy ez lehetetlen ?? Válaszotokat elöre is köszi
2011. márc. 10. 10:53
 1/8 anonim válasza:
ha szép szóval nem megy, akk javaslok vmi önvédelmi kurzust. pár hónap alatt meg lehet tanulni annyira az alapokat h hacsak nem 50 kilóval nagyobb vagy szintén tapasztalt bunyós akkor lecsaphatod mint a taxiórát :) évek alatt meg még jobban :) én majdnem 3 évig jártam Wing-Tsun Kung-Fura, nézz el egy bemutató órára, első edzés ingyenes, szinte mindegyik nagyobb városban van helyi klubjuk
2011. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fizess le valakit,aki meg neveli.Bár szerintim is, többet ésszel mint erővel!
2011. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tanárok minek vannak a ti iskolátokban? Amúgy jó lenne tudni mennyi idős vagy és a nemedet is. Viszont szerintem a tanári segítség a jó megoldás, mert lehet magadban is elboldogulnál vele és talán még meg is vernéd, de lányt megverni nem nagy dicsőség. És még a tanár is megszidhat...
2011. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és csaj

a másik csaj 15 éves de szerintem erösebb mint én

Akiket kérdeztem hogy mi lenne ha ökölel bevernék neki akk ki nyerne azt mondják hogy én de ebbe nem vagyok bizztos mert sztem ö erösebb

2011. márc. 10. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Gázspray

Boltban kb. 1500 ft. 15 éves kiscsajnak elég lesz.

Ha mégis inkább ütnéd akkor szorítsd rendesen ökölbe a kezed, nehogy eltörjön és az orrnyergét verd telibe, mert ''puhább'' és k.rvára tud fájni.

Viszont, ha cigány akkor számíthatsz a rokonság kegyetlen bosszújára és tőlük senki nem fog tudni megvédeni, ezért jobb a békesség és inkább nyírd ki mikor nincs szemtanú.

2011. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Plenyóból vágd orrba,amikor nem számit rá.Majd aztán kérdezd meg tőle,hogy meg-e akart verni.Mert ha nem akkor bocsi,ha meg igen akkor folytassátok.Vérző orral már nem lesz olyan nagy lány.
2011. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha elég jól ökölbe szorítom a kezem és orbaküldöm akk ö visszaütne szerintetek ?? Jah és oldalról küldjm orrba vagy szemből menjen a kezem ?
2011. márc. 10. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Csakis szemből.

Ha reccsen, valószínüleg nem fog már visszaütni.

De inkább próbáld kerülni a szitut. Vagy inkább a gázspray. Bármelyik fegyverboltban és military shopban megkapod. Csak ne a cigóktól a piacon, mert lehúzzák a pénzed...

2011. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!