Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vághatnék vissza neki?

Hogyan vághatnék vissza neki?

Figyelt kérdés
van egy lány oszt.társam aki teljesen olyan mint egy fiu,mindenki azt hiszi amig meg nem hallják hogy a neve lánynév.es ma pár barátnõmmel beszélgettünk és a körülöttelevõknek [állitólag] beszólt, hogy milyen bangók azok.errõl persze mi nem tudhatnánk mert halkan mondta, de ha még egyszer elõfordul mit mondhatnék amivel teljesen kiakadhatna?
2011. márc. 10. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy szóval: "Bocsánat".

Hidd el, padlót fog fogni, tőled ilyenre nem számít.


Amúgy tényleg elég tirpák dolog ezen köszörülni a nyelveteket, a helyében én nem halkan szóltam volna, és úgy kiosztottam volna a társaságot, hogy fületek-farkatok behúzva somfordáltok a fenébe.


Ti beszélitek ki a háta mögött, egyet odaszól, és még neked áll feljebb???

2011. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi az h bangó? az nem valami növény?
2011. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
valamit felreerthettel elso mert eszunkbe sem jutott hogy rola beszeljunk.tehat o volt a sajat haverjaival es mi jol elvoltunk es csak ugy mondta rank mert nem volt jobb dolga.es ha ez megegyszer megismetlodik szeretnek olyat beszolni neki hogy ne tudjon semmi frappansat visszaszolni.
2011. márc. 10. 15:04
 4/5 anonim válasza:
Hát akkor találj ki valami vagányat hogy a szája is tátva maradjon.Amúgy az elsőnek szerintem cseppet sincs igaza.Hajrá!!!!
2011. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 ha halkan szól be akkor honnan fogod tudni hogy mikor kell vissza szólni? 2 aki el mondta nektek hogy beszólta az egy spicli g*ci és inkább avval nem kéne szóba állnod! 3 okos enged szamár szenved,legyél te az okosabb és ne szólj vissza! többre fognak tartani. remélem tudtam segíteni !
2011. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!