Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt gondolja az osztályfőnököm...

Ezt gondolja az osztályfőnököm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mamámnak azt mondta,h nehezen barátkozok.Azt tudni kell,hogy abba az osztályba tavaly mentem és van lányok közül A és B csapat aki az A csapatba van az z okosok meg ilyenek aki a B-be az meg ilyen rosszabb lány.Ez az osztályon belül van.És én nem tudok elhelyezkedni,csak fiú barátaim vannak és egy kicsit sőt,fiúsabb vagyok,utálom a szoknyákat,midig sapiba meg ilyen bő cuccokba vagyok...Mit csináljak???13/L
2011. márc. 10. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mit csinálj? ami jól esik. ne foglalkozz azzal ki mit gondol. nekem is sok időm ment el vele, értelmetlenül. ha neked jó így a fiúkkal akkor semmi baj. sőőt. jó stílust választottál.: D
2011. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:D:D:D
2011. márc. 10. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Én első osztályos koromtól kezdve majdhogynem kizárólag fiúkkal barátkoztam, mert azok nem csesznek veled ki olyan alattomos, sunyi módon, mint a lányok.

Plusz nem utolsó dolog, hogy talán pont emiatt, sose volt gondom a pasizással, mivel pontosan tudtam, mire vágynak, és emiatt hihetetlenül irigyelt a többi lány, mert én nem problémáztam azon, hogy miről beszélgessek egy sráccal, vagy hogy keltsem fel az érdeklődését. :)

2011. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj alkalmazkodni a többiekhez. Légy önmagad, ne foglalkozz másokkal. Idővel minden kialakul.

17/L.

2011. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az baj a tanárodnak,hogy nehezen barátkozol,de az nem baj neki,hogy az osztály ketté oszlott?!Szerintem inkább ezzel kellene foglalkoznia,mert a problémák itt szerintem az osztállyal vannak,nem az egyénnel.Ne törődj vele,úgy látom,nem a legjobb pedagógust kapta az osztályod..
2011. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat=)
2011. márc. 10. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs veled, nyugodj meg

egyáltalán nem baj ha fiúkkal barátkozol asz osztályból de azért lány barátaid is legyenek(nem az osztályból)

2011. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem baj az ha fiúkkal barátkozol! Én is inkább fiúkkal voltam gyerekkoromban.:) Nem szerettem a lányos nyafogást.

Az osztályfőnöknek meg tényleg a nagyobb problémákat kéne észrevenni!

2011. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosan tudja a tanár azt, hogy a lányok két csoportban vannak, valamint hogy elkülönülnek a fiúktól, de azt is tudja, hogy 13 éves korban ez teljesen normális. Majd kinövik.

Az hogy hogy öltözködsz, mindegy. És nem kell belépned ilyen csoportba. De tényleg fontos az, hogy tudj beszélgetni a lányokkal is. De talán felesleges ezzel foglalkozni, pár év és te is kinövöd ezt.

2011. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!