Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez csalás?

M@x kérdése:

Szerintetek ez csalás?

Figyelt kérdés

Iwiwen kaptam ezt az üzenetet:

"Válogatás


Szia!


Szeretnél Te is ismert lenni vagy csak egyszerűen kíváncsi

vagy a képességeidre?


Itt a nagy lehetőség!


A Movie Star Studio válogatással egybekötött felvételit

hirdet a média különböző területeire!


Olyan fiatal 10-23 év közötti fiúk és lányok

jelentkezését várjuk, akik híres színészekkel és ismert

médiaszemélyekkel szeretnének szerepelni a médiában, tévés és filmes produkciókban, tévés sorozatokban, mozifilmekben, show műsorokban, vetélkedőkön, divatbemutatókon, katalógusfotózásokon és óriásplakát fotózásokon szívesen vennének részt.


Egy előzetes felmérés alapján lehetőséget adunk neked a

válogatáson való megjelenésre. Budapesten a következő

válogatást Szorcsik Viktória színésznő, Hujber Ferenc színész és Szabó Győző színész

közreműködésével tartjuk.


Ha nem szeretnél lemaradni válaszüzenetedben

kérlek, küldd el a nevedet, életkorodat, saját és szülőd

telefonszámát és hamarosan jelentkezni fogunk a

részletekkel kapcsolatosan.

Sok sikert!


Üdvözlettel:


Movie Star Studio


Ui.: Ha van olyan ismerősöd, aki Veled együtt jelentkezne, kérd meg, hogy ő is küldje el adatait!"


2011. márc. 10. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem is
2011. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Edííííí válasza:
Semmikép se menjetek a MSS-hoz, az egész egy óriási csalás! Több mint 250000Ftot fizettünk ki a képzésre ami heti 1 alkalomból állt nem egész 3 hónapig és nem ért semmit. Már majdnem egy éve végeztem és nem kaptam semmi munkát..de nem csak én nem hanem 3 csoport se, több mint 90emberről beszélek,akik mind kifezették ezt a pénzt és nem kaptak érte semmit. Nagyon-nagy ÁTVERÉS!! NE DŐLJETEK BE, MERT SOK PÉNZETEK BÁNJA!! A legrosszabb, hogy még van 1 év hátra a szerződésből és addig semmilyen más (ezzel kapcsolatos) munkát nem lehet végezni. Jól behúztak a csőbe, mert ígérgettek mindenféle jót. Ja és amúgy igazad van a fotós nem profi...minden évben más a fotós...és ilyen egyetemi hallgatók szoktak lenni, akik frissen kezdik...nálam úgy izgult h lelökte az egyik ilyen hungarocell kelléket :D
2013. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!