Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 21:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, mindenki véleményében van valami(:
2011. márc. 10. 21:18
 12/21 anonim válasza:

Luigi Vampa válasza:


Nincs. Az egyik fél mindig többet akar, és csak áldozatként vállalja fel, hogy "legyünk csak barátok, hátha egyszer adódik valami lehetőség".


Le merném fogadni, hogy azok akik azt írták van, nők. Szinte minden szép nőnek van egy ilyen kis "puppy"-ja, aki a "legjobb fiúbarát" szerepét vállalja magára, hátha egyszer összejön. De ez nem barátság.



Így ahogy mondod!Ezt akartam írni....

2011. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

Lány és fiú közt létezik barátság!

Férfi és nő között soha!!!

2011. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Hiú ábrándokat kergetsz kérdező,persze nem azt mondom hogy abból nem lehet semmi,de ha ő már most rád csak barátként és nem nőként tekint,akkor még is mit akarsz?Szerintem ez hatalmas nagy kapufa és nem rossz indulatból mondom!

Persze ez még benne késöbb változhat,ahogy te mondtat mondjuk 1-2 év múlva,de remélem annyi eszed van hogy nem ő rá fogsz várbi híú ábrándokat kergetve!Nem rosszindulatból mondom,inkább jó indulatbólés tapasztalatból!

2011. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy majd alakul minden. Igazából azt tudom, hogy szépnek tart, és már tett is rá célzást, hogy tetszek neki, de mégis kisütötte ma amikor a többiek rátámadtak, hogy ő igen szerelmes, de nem az osztályból. Itt vannak jófejek, meg szépek, de olyan jó csajok nem. Szóval ez verte ki nálam a biztosítékot. Igazából még elég fiatalok vagyunk, szóval bármi megeshet. Addig is sodródok az élet tengerén;) 15/L
2011. márc. 10. 21:50
 16/21 anonim ***** válasza:

igenis létezik, 2 éve vagyunk a legjobb barátok, még a barátságunk elején megfordult a fejembe hogy lehetne több köztünk, utána volt kb két hét hullámvölgy, de megoldottuk és mintha nem történt volna semmi. Mindent megbeszélünk egymással, de mostanában az idő hiánya miatt kevesebb a közös program, sajnos :S és igenis örülök annak ha boldog (a pasijával pl) önzetlenül örülök neki, a szemébe mondom a hibáit, és ha segítséget kér segítek de a negatív véleményemet is hallja, számíthatunk egymásra mindig és szerintem ez az igazi barátság. Aludtam már nála koncert után is, nem volt SEMMI köztünk.

Ő is nagyon szép csaj :) és rám sincs panasz mint pasira :) Szóval egyikünk se csúnya, ugye ő se leszbi és én se vagyok meleg :D Mielőtt írnátok ezeket :D


19/f

2011. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Mentifantezsvér ***** válasza:
Határozottan IGEN :D
2011. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
persze..:)
2011. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ugyan miért ne létezhetne? sose értettem azokat akik szerint nem létezhet. a legtöbb pasira barátként nézek. akire nem az már az elején kiderül. de az olyan nagyon ritka.
2011. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
szerintem, és ezt fiúként mondom, van. persze annak is részben igaza van aki azt mondja, hogy az egyik többet érez, mert nekem 2 csaj barátom van akikkel nagyon jóba vagyok, de az egyikkel többet szeretnék. a másik viszont tényleg csak barátság, mert ugye nekem más tetszik és neki, is, mondta, meg látszik is rajta.
2012. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!