Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokszor hallani, hogy egy...

Sokszor hallani, hogy egy pakk heroin így, egy pakk úgy. Ez pontosan mit takar? Hány mg heroin az az egy pakk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pakk akármi (drog) általában 1 gramm, de ezt képletesen kell érteni, általában 0,8 gramm.
2011. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de szerintem a heroinnál ez máshogy van. Egy heroinos napi 1,5-2 pakkot nyom magába. Véleményem szerint sok az a nap 2 gramm.
2011. márc. 11. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sok.Aki heroinozik, az már azért nagyon durván kész van.
2011. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jó, oké. Na és ebben az 1 grammban (ami valójában csak 0,8 gramm) mennyi a heroin? 0,2-0,3 gramm?
2011. márc. 12. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó.Itthon nem hiszem, hogy lehetne kapni jó heroint, de a fene se tudja, én nem élek vele.:) Csak a kokainból kiindulva nem lehet annyira tiszta.:) (bár azzal sem élek már)
2011. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!