Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megadná valaki az msn címét,...

Megadná valaki az msn címét, hogy beszélgethessek vele?

Figyelt kérdés

tudom ez így elég hülyén hangzik.. vannak barátaim , velük is szoktam dolgokról beszélgetni, de az egy picit másabb, nehezen bízok meg emberekben, azaz nehezen tárulkozok ki, nem merek a bajaimról beszélni, mert félek, hogy elítélnek , hogy azt fogják gondolni, hogy csak magamról tudok beszélni... a másik ok az, hogy ismernek, és félek, ha összevesznénk elmondanák mindenkinek,


de mostmár túl sok van bennem, azaz, nem hanem ez az egy amit én nem értek, és ez egy szerelmi tanács lenne, de ez sokkal zavarosabb mintz bármi más,

szóval, egy normális ember segítségét kérném , aki meghallgatna , akinek leírhatnék mindent , és utána ő elmondaná a véleményét.. azt amit ő erről gondol, és válaszolna a kérdéseimre..

szóval, tök mindegy , hogy fiú e az illető vagy lány, hogy 20 éves vagy 40, csak segítsen valaki, kérem!

köszönöm.

az msn címeket várom, és ahogy tudlak felveszlek!

előre is köszi


2011. márc. 13. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatlak. Írj egy privit, és ott megadom, ha úgy jó :)
2011. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%
Én megadom, de soha nem vagyok fenn, úgyhogy nem adom meg.
2011. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!