Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paintball lakótelepi alkoholis...

Paintball lakótelepi alkoholista trógerek ellen?

Figyelt kérdés
Házunk mellett van egy bolt, ahol a lakótelepi trógerek egész nap isznak, üvöltöznek és hörögnek, odahugyoznak, aludni, tanulni nem lehet. Bolttulaj, rendőrség, közterület nem csinálnak semmit. Gondoltam veszek egy paintball fegyvert, és azzal fogom őket lövöldözni. Mit kaphatok érte (jogilag)? Más megoldás nincs, úgyhogy fontolóra kell vennem.
2011. márc. 13. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
azta XD
2011. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zseniális. Azzal ne is törődj, hogy mit kaphatsz érte, pusztán az élményért is megéri.
2011. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
@2 nem olvastad végig a dolgot. Nem az élményről van szó... drogos, alkoholista, gyakran gázpisztollyal a játszótér mellett lövöldöző, odahugyozó üvöltöző 30-40 körüli kb 10-15 fős brigádról van szó.
2011. márc. 16. 05:50
 4/4 anonim ***** válasza:
De, szóról szóra elolvastam, csak ezt elfelejtettem feltüntetni a hozzászólásomban. Akkor így fejezném ki magam: Ötvözd a kellemeset a hasznossal, lődd szét őket.
2011. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!