Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vele a lehető...

Hogyan legyek vele a lehető legközömbösebb? (utálom az alkoholista "apámat")

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Ezt a kérdést tettem fel ma délután.Erre érkezett ugye 2 válasz eddig,a második válaszoló jó ötletet adott,hogy nézzek úgy rá,mint egy idegenre.De itt felvetődött az a kérdésem,hogy hogyan nézzek rá idegenként,meg hogyan ne haragudjak rá,meg hogyan legyek vele közömbös?

13 éve lakok velük.1 éves koromig intézetben nőttem fel,szeretet most sem kapok sokat.Anyámmal jóba vagyok,de néha napján vitázunk,persze aztán újra és újra kibékülünk.De "apám"..követeli a tiszteletet..de kit tiszteljek és szeressek benne??Az alkoholista,önromboló,bunkó természetét??Azt tiszteljem??:S:( állandóan úgy beszél velem,mintha senki sem lennék..és múltkor csak azért vágta ki a hisztit,mert én kiküldtem,hogy ne zavarjon,mert tanulok..mindig akkor jut eszébe az alvás,amikor én tanulok..és én nem szeretem,ha előttem horkol valaki,főleg miközben tanulok:@

Na,most mi legyen?:S


2010. máj. 24. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mutass bárkit, akinek sikerült változtatni a másik emberen anélkül, hogy az akarta volna. Talán nem lehetetlen, de nem is egyszerű. Ugyanez alkoholistával?


Csodatevéssel meg tényleg miért akarnál foglalkozni?


Ugyanazok a mondatok, ugyanazok a helyzetek, és egyedül neki nem tűnik fel. Mit tehetsz te ő helyette?


A magad nevében annyit tehetsz, hogy a horkolást is leszarod és belemélyedsz a nyugalmadba, miközben könnyedén fókuszálsz arra az egy dologra, amivel épp törődnöd kell. A többi csak mese.

2010. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma is volt kocsmázni:S:S és akkor ment el,mikor én megjöttem.És most látszik rajta,hogy tiszta sz_rul van.
2010. máj. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!