Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinteteek az embereek...

Vicuss.. kérdése:

Szerinteteek az embereek miért utánozzák egymást? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

A barátnőim sok dologban szoktaak utánozni. Msn-en is az írásmódomat szoktáák "lopkodni" pl.: Ha elkezdeed aláhúzásosan írni akkor hirtelen ők is.

Ez miért van?

Normális ez? xĐ


2011. márc. 13. 18:03
 1/5 anonim válasza:
Mert bizonytalanok, félnek a döntésektől, és a hátad mögé bújva mindent könnyebben kilehet magyarázni, ha hibáznak, mert azt mondhatják, rossz hatással vagy rájuk. De ez a korosztálytól is függ. Hány éves vagy?
2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert nem olyan kreativak mint te.

Ne sertodj meg ez dicseret a reszukrol.


Tudom idegesito, de igazan nem tudsz vele mit csinalni, nekem a ruhes hajamat utanoztak le mindig :@ az rohadt idegesito volt.

Hs hullamos lett, hirteken hullamos lett 2 lanynak is. Ha voros tincsek lettek benne masnak is...

Ha szoke lettem zoke lett mas is...


Most ujra szoke lettem erre egy bnom olyan barna hajfesteket vett mint amit en hasznaltam elotte...-.-


Asszem be kell gyakorolnom h hazudok ha megkerdezik milyen festeket hasznalok.

Nah meg majd a kontaktlencsem fogom behazudni, nehogyma masnak is ugyanolyan legyen mint nekem... Nem kis keresgeles volt.

Es azert a szem eleg egyedi!!! Meg hajszin hagyjan...

2011. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinteteek az embereek miért utánozzák egymást? (részletesen lent)
2011. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válszoltatok..

Első válaszoló: 13 éves vagyok

Második válaszoló: Tudom, hogy idegesítő :@

Köszii mégegyszer : )

2011. márc. 18. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár későn, de:


Nem biztosak magukban, nem tetszenek maguknak, én is voltam így ezzel, de megpróbáltam nem koppolni.... Szóval nincs stílusod, nem tudod, hogy mi lenne, jó, ezért meglátsz valakinél/valakin valamit, és megtetszik, neki jól áll, akár egy ruha, akár egy hajviselet, akár ahogy nevet, és akkor leutánzod, azt gondolva, hogy ha neki jól áll, akkor neked is ugyanúgy fog. Az írás meg ilyenek, hát nem tudom, akkor a személyiséged akarják másolni szerintem, de lehet nem szándékos.


De egyébként én már jártam úgy, meg sok ismerősön észrevettem, hogy ha sokat vagyok valakivel, és mondjuk valahogy nevet, vagy van egy jellegzetes mondata, amit sokat mond, és észrevétlenül én is elkezdem ugyanúgy csinálni, vagy ugyanúgy mondani, mert sok időt töltöttem vele, és így "rászokok" akaratlanul is..

2012. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!