Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsúszik a lábam a cipőből,...

Kicsúszik a lábam a cipőből, nem tudom kitömni se, mert elől kivágott. Hallottam h van vmi olyasmi, ami a sarkamat a cipőhöz ragasztja. Ez igaz? Mi a neve?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valami talpbetét kéne neked ami erre a célra van.
2011. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az a baj,hogy túl vékony neked is a lábfejed. Én is ilyen problémával küzdök. Harminchatos lábam van,szóval könnyen találok a méretembe, de csak olyan magassarkút tudok hordani, ami pántos,mert kicsúszik a lábam.

Amit te keresel, azt a Rossmannban lehet kapni, Scholl márkájú "saroktapasz". Ha bemész és elmagyarázod az eladónak, hogy mit keresel, biztos megmutatja. Azt hiszem 1000 Ft körül mozog. Egy csomagban 1 pár van.A tapasztalatom: hosszú távon ez sem nyújt segítséget,mert ha mondjuk sokat sétálsz benne, akkor tapasszal is kifog csúszni a lábad.Ha mezítláb veszed fel,akkor talán jó, de hidd el, a tapasz is csak félmegoldás.Sajnos :/ És nem csak nekem csúszott ki tapasszal a lábam a cipőből,hanem a barátnőmnek is. Csak annyit tudsz tenni ez ellen, hogy megpróbálsz olyan magassarkút venni,ami pántos. Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!