Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ma hányan élnek...

Szerintetek ma hányan élnek hazánkban játékszenvedéllyel?

Figyelt kérdés

Illetve szerintetek ki számít játékbetegnek?

(Nem a wikipédiás és google-es megfogalmazás érdekel, mert azon már túl vagyok.)

Véleményetek szerint melyik korosztály a legérintettebb?


Köszönöm a válaszokat,sokat segítetek vele.


(Bocsánat, ha nem ebbe a kategóriába vág a kérdés, de nem tudtam, hogy hova írjam ki.)


2011. márc. 14. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem kb 0.5%a a lakosságnak.

én leginkább csak fiatalokat ismerek, akik folyamatosan kockulnak. de az igazi játékszenvedélynek inkább azt mondanám, aki mindenét az adott játékra költi(minden pénzét pénzét elszórja a játékgépekbe, eljátsza/ netes játékokban rendelésekre költi, és/vagy minden idejét a játéknak szenteli. na de ez már akkor tényleg egy durva eset.

a legérintettebb szerintem a 14-24 éves korosztály, aki a sok szabadidejében már nem tud mihez kezdeni, a tanuláshoz meg persze semmi kedve.

egyébként én is ilyen egész nap kockulós fajta vagyok. :D csak én nem a játékokkal szoktam foglalkozni, léteznek értelmesebb dolgok is, valahogy le kellene szoktatni a játékbetegeket is.

de a szabadidejét mindenki arra használja amire csak akarja, ha valaki jobban érzi magát pár óra(és nem több) játéktól hát azok hadd csinálják. :)

2011. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Nagyon jó dolgokat írtál, most más megközelítésből is látom a dolgokat! :)

2011. márc. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!