Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy irjam ezt le? Vélemények?

Hogy irjam ezt le? Vélemények?

Figyelt kérdés
szeretnék egy jellemzést írni egy lányról a történetemhez. barna haj,kék szem csinos, szóval a csaj ad magára meg minden de valahogy úgy kéne megfogalmaznom hogy amikor olvasom el tudjam képzelni hogy milyen az a lány teljes egészében. ötletek?
2011. márc. 14. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
költőien akarod megfogalmazni?
2011. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,költőien, de ezt a leírást egyik barátomról készítem és nem akarom túlfogalmazni,de mikor olvassa lássa h volt benne munkám, hisz akármilyen leírást kapok biztos vagyok benne hogy át fogom fogalmazni. de szeretnék egy kis részt ahonnan el tudok indulni.
2011. márc. 14. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
elsősorba azt úgy írd le h képes e vagy minden kis részletre emlékezni e.van e olyan része pl az arcán amit sokxor megfigyelsz rajta mondjuk beszélgetéskor (anyajegy apró ráncok).akkor az arc szerkezete kerek gömbölyü arcú mikor a nap rásüt látni h az arca bepírúl vagy a szeme teljesen világossá válik.van e olyan mozdulata amit sokxor csinál pl a hajába hogyan túr bele és a haja hogyan áll vissza ugyan abba a helyzetbe. a szája vékony kis piros sokszor beleharap vagy összeragadnak az ajkai.amikor szomorú vagy bántja valami mi az a jellegzetes dolog amiről felismered pl az ujjaival játszik vagy teljesen el van gondolkozva.nagyából ennyit tudtam segíteni.sanjos számomre ez így nehéz mivel nem tudom h kiről van szó.de remélem tudtam segíteni.
2011. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segitettél és igen igy tudom hogy nehéz de énis ritkán látom. :/ de tényleg köszönöm ez sok segítséget jelentett számomra. :D
2011. márc. 14. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!