Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarország ilyen gazdag ország?

Magyarország ilyen gazdag ország?

Figyelt kérdés
pl. ma is mentem az Arénába és tele volt, mindenki nagy csomagokkal, és sztem azért a ZARA, Pull and Bear és ilyesmi nem tartoznak a legolcsóbb üzletek közé, mindenkinek a legmenőbb frizurája, stb, ezek nem olcsó dolgok, nem?
2011. márc. 14. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy utána nem esznek csak zsíroskenyeret :)
2011. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
De egyébként meg igen, Magyarország gazdag országnak számít, ha az összes országot beleveszed az összehasonlításba.
2011. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Valóban nagyobb itt a siránkozás, mint amit az életszínvonal mutat. Ha azt veszem alapul, hogy én is megkeresem a havi egymilliót, és nem is Pesten élek, akkor nincs ezen mit csodálkozni. Az emberek jó része ingyen szeretne mindenhez hozzájutni, és ezért a fene nagy jajgatás, miközben tele a kosaruk, ahogy írtad is.
2011. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiárusítás lehetett, és errefel mindenki felvette az ünneplő ruháját.
2011. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem.:) Vagy jött a tavasz, egyszerre a munkaszüneti nappal, és mindenki riadókészültségben egy időben/jó időben igyekszik felkészülten fogadni őt. A látszat csal:)
2011. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát igen gazdag ország M.O csak a ugye a komcsi rendszerbe mindenki lopott és ezt már nem tehetik meg az emberek
2013. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
#3: Megkeresed az 1 milliót. De jó neked
2014. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!