Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy jutok el a runescapeba...

Hogy jutok el a runescapeba arra a szigetre?

Figyelt kérdés

sziasztok.az lenne a kérdésem hogy a runescape oldalon játszok és a shilo village-ba szeretnék eljutni.nem tudjátok hogyan lehet?és meik teleporttal?

válaszokat előre is köszi


2011. márc. 15. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Jujj en vagy 7 eve jatszottam eloszor vele, meg mielott bevezettek ezt a memberes dolgot vagyis akkor is volt de nem volt nekik kulon vilag.

Ez am abban van?

Mert ha nem akkor tudok segiteni :)))

2011. márc. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ez nem memberes világ.ha tudnál segíteni azt megköszönném
2011. márc. 15. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nah nem emlekszem mar a szigetek nevere de az egyikhez ugy kell elmenni hogy a vaetol ahogy elmesz a hidon at a fizetos kapuig- ahol az arab katonak allnak ott atmesz es ha jol emlekszem a gnom el tud vinni repulovel.


A masik meg a vartol delre mesz- ebben mar kevesbe vagyok biztos- es arra kell lennie egy kikotonek es ott hajoval.


Elmeletileg vegigvittem mae ezereve az osszes ingyenes questet nem tom azota biztos tettek bele ujakat.


Laptopomra leghamarabb holnap tudok ramenni akkor meg irhatsz es mgnezhetem ha eszembejut meg a jelszo- ah de tudom :))) ok?

2011. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oksa köszike.kiprobálom majd:) am az első az a karamja sziget asszem vmi ilyesmi a sziget neve. a másodikat azt viszont megnézem.

köszi :))

2011. márc. 16. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha Shilo Village-be szeretnél eljutni akkor meg kell csinálnod a Shillo Village küldetést! :)
2011. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oda csak memberek mehetnek.
2014. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!