Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötleteket várok, ti ezt hogy...

Ötleteket várok, ti ezt hogy oldanátok meg? (blog)

Figyelt kérdés
Tudom, gyermeteg kérdésnek tűnhet, de új blogot indítottam, és nem tudom, hogyan nevezzem a személyeket, akikről írok. Az életem történéseit szeretném leírni, de nem az ismerőseim valódi nevét használva. Kezdőbetűk használata egy idő után nagyon nem jó, Petrát, Patrikot, stb. nem igen lehet úgy megkülönböztetni. Gondoltam már angol nevekre is, de az meg olyan furán hatna. Valakinek valami ötlet? Előre is köszönöm :)
2011. márc. 15. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazzal a betuvek kezdodjon vagy az abc kovetkezo ertelmes betujevel:

Pl. Petra--- Panni--- vagy Réka

Ádám --- Álmos --- vagy Bence


Vezeteknevekkel ugyanigy lehet sztem!

Ne haznalj kulfoldi neveket az olyan eletszerutlen most hogy hangzik ez: es akkor Vanessa felszallt a 3-as metrora hogy elmenjen a Pottyos utcahoz talalkozni a baratjaval Sean-nal xDD Lmfao

2011. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is épp ezt mondtam, hogy a külföldi nevek olyan furán vennék ki magukat. :D Megpróbálom így átnevezni akkor az emberkéket, csak ez is fura nekem valahogy. De köszi a választ! :)
2011. márc. 15. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat igen furcsa igy atnevezni embereket, mivel te mar igy szoktad meg oket.


De am meg csinalhatod ugy is hogy pl. van egy Kitti nevu baratnod akire szted jobban illene a Maria nev mert olyan kis szent a lelkem vagy mittomen Melinda mert porgos :))) ami jobban illene hozzajuk.

2011. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!