Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs öneröm és ingatlanfedeze...

Nincs öneröm és ingatlanfedezetem se melyik bankba adnak kölcsönt házvásárlásra?

Figyelt kérdés
jövőre szeretnék házat venni de semmi pénzem,kb 8-10mill. -ról lenne szó.jóljönne pár tipp?
2011. márc. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Bankba? Ezekkel a feltételekkel? Ugye ezt valami viccnek szántad.

Próbálkozz az uzsorásoknál, azok talán adnak.

2011. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Önerő nélkül szerintem sehol, mióta megszigorították.

Ingatlanfedezet a megvásárolt ház lenne, ha adnának.


Aki ezekkel a feltételekkel ad, az át fog b*szni, pár hónap alatt megemelkedik a törlesztőrészlet a duplájára-triplájára, ugrik a ház, és fizethetsz tovább.

2011. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első válaszadónak üzenem hogy tippet kértem nem pedig egy lekezelő nagyképü szöveget.miért neked talán van pénzed akkor neked jó de rajtam kívül még rengeteg olyan ember van akinek nincs önerö.fedezetem lenne csak kitugya mi lesz a jövőbe és nem akarom veszélybe sodorni az anyám házát,mert akkor már az sem lessz
2011. márc. 15. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs tipp. Az összeomlás óta annyira megnehezítették a hitelfeltételeket, hogy még talán 3x-os fedezettel is meggondolják, adnak-e hitelt. Plusz a havi jövedelem is elég magas kell legyen.
2011. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!