Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igaz az, hogy júliustól lesz...

Igaz az, hogy júliustól lesz megint valami támogatás fiataloknak házvásárlásra?

Figyelt kérdés

Ti tudtok erről valamit?Mi ez pontosan?

Előre is köszönöm!


2011. ápr. 2. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kidolgozása folyamatban


Lakásvásárlási támogatás 2011: lakásvásárlási támogatás 2011-ben is igénybe vehető

[link]

2011. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de erről már tudtam.

Az otthonteremtési támogatás kidolgozása van folyamatban?Itt tudomásom szerint építésre(Új Sz. T.)van lehetőség kedvezményesen.

Olvastam,hogy lesz támogatott lakáshitel.Ez kinek jár majd?Lakásvásárlásra legy még idén valami támogatás?Vagy csak házépítésre?

2011. ápr. 3. 10:01
 3/3 Disi ***** válasza:
Támogatott lakáshitel már most is van. A jogszabályi háttere az hasonló, mint amilyen régen a kamattámogatott hitel volt. A kamattámogatás mértéke a gyermekek számától függ. De az is vehet fel, akinek még nincs, ahogy születik gyerkőc, igénybe vehető utána a kamattámogatás. Új lakás építésre vagy vásárlásra, korszerűsítésre igényelhető. Az otthonteremtési támogatásról még nem hallottam semmit, hogy vissza akarnák hozni sajnos...
2011. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!