Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irtok nekem ilyesmi rémtörténe...

KatzenMayer kérdése:

Irtok nekem ilyesmi rémtörténeteket? (lent)

Figyelt kérdés

A másik leskelődő


Egy férfi elment egy hotelba és a recepciós pulthoz fáradt, hogy kivegyen egy szobát. A recepciós hölgy átadta neki a kulcsát, majd azt mondta neki, hogy a szobája felé vezető úton van egy ajtó, ami nincs számozva, be van zárva és senki nem teheti be oda a lábát. Elmagyarázta, hogy az egy raktárszoba és tilos bárkinek is bemennie oda. Erre többször is figyelmeztette a férfit, mielőtt az elindulhatott volna a lépcső felé. Követte is a hölgy utasítását és egyenesen a szobájába ment, majd rövidesen lefeküdt. Habár a nő akaratoskodása felkeltette a kíváncsiságát, ezért a következő éjszaka elment ahhoz a bizonyos ajtóhoz és lenyomta a kilincset. Természetesen az zárva volt, ezért lehajolt, hogy be tudjon kukucskálni a széles kulcslyukon. Hűvös szellő járta át azt, szinte a szemét is csípte a hideg.

Amennyit ki tudott venni szobából, az alapján nem sokban különbözött az ő saját szobájától és a sarokban egy nő volt, akinek a bőre hihetetlenül sápadt volt. A fejét a falnak támasztva, az ajtónak háttal álldogált. Egy ideig megdöbbenten bámulta őt, mivel nem tudta, hogy kicsoda lehet. Talán egy híresség? Esetleg a tulaj lánya? Már majdnem bekopogott, hogy a kíváncsiságának eleget tegyen, de az utolsó pillanatban meggondolta magát. Miközben még mindig bámulta őt, a nő hirtelen megfordult, ezért ijedten hátrahőkölt az ajtótól azt remélve, hogy nem vette észre, hogy kémkedett utána. Elment az ajtótól, egyenesen vissza a szobájába. A következő nap ismét visszatért az ajtóhoz és benézett a széles kulcslyukon. Ezúttal semmi mást nem látott csak vörösséget. Semmilyen alakot, vagy mozgást sem tudott kivenni a szobából, csak a teljesen mozdulatlan vörösséget látta. Azt gondolta, hogy az ott lakók biztos észrevették, hogy kémkedett utánuk az előző éjszaka, ezért letakarták a kulcslyukat valami piros dologgal. Kellemetlenül kezdte érezni magát, amiért gondot okozott a nőnek és remélte, hogy nem ment el panaszkodni a hölgyhöz recepcióra ez ügyben.

Ekkor döntött úgy, hogy megpróbálja kifaggatni a hölgyet még több információ reményében. Egy kis győzködés után, miután megígérte, hogy ezt senkinek nem fogja továbbadni, ezt mondta: "Hát, akkor elmondom magának, hogy mi történt abban a szobában. Még régen egy férj megölte ott a feleségét. Már azelőtt is azt vettük észre, hogy az emberek nem érezték magukat jól abban a szobában, de az a kettő nem volt átlagos ember. Teljesen falfehér volt mindenük, kivéve a szemüket, ami vörös volt."


Az interneten mindig ugyan azokat találom amiket már el olvastam...


2011. márc. 15. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
ez mi? nem is rémtörténet..
2011. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez nem rémtörténet??? akk nem értetted meg...-.-"

csak ilyet találtam:


A baba


Maggie családjával piknikez ni indul. Az utcájukban lomtalanítás van. Maggie kishúgával meglát az egyik háznál egy babát. Nagyon megtetszik nekik hát magukhoz vették. Hétfőn Maggie éppen matekórán volt, amikor hirtelen megszólal a hangos bemondó: Suzy vagyok, játtszál velem! Maggie nagyon megijed, és kirohan az osztályteremből. Fölmegy az igazgatóiba, és a baba ott fekszik a mikrofon előtt, az igazgató, pedig halottan a földön. Maggie megfogja a babát és beledobja a szemétbe. A takarító nő épp ott van. Maggie megkérdezi, hogy ezt a szemetet hova viszik, a takarító nő azt mondta, hogy ezeket el fogják égetni,és hogy hogyhogy kidobtad ezt a szép kis babát?! De akkor Maggie már ott sem volt, hanem megnyugodva tanult az osztályteremben. Hirtelen megint megszólal a hangos bemondó: Suzy vagyok, játszál velem! Maggie nagyon megijedt fölrohant és az igazgatóiban már ott látja a takarítónőt is holtan. Maggie felkapta a babát, és elvitte a konyhára, és beledobta titok ban a mikróba, és elindította. Innen már biztos nem szabadul ki ez a gyilkológép, és visszament tanulni. Hirtelen megint megszólal a hangos bemondó: Suzy vagyok, játszom veled! Az osztálynak nemtűnt fel a változás, gondolták valaki tréfálkozik Maggie-vel, minden egyes bemondásnál kiszalad a teremből, így nem csoda, hogy az osztály mindig hangos röhögésben tört ki. Maggie fölszaladt az igazgatóiba, és már a konyhásnőt is ott látta a "holtak listáján". A baba most nem élettelen tárgyként feküdt az asztalon, hanem állt. Ezt mondta: Maggie, te vagy a következő játszótársam! Maggie fölkapta a babát és visszaszaladt vele a lomtalanításra és otthagyta. Az a nap onnantól bökkenőmentesen zajlott. Hétvégén, még mindig ott volt a baba, amikor kirándulni mentek. Maggie-nek hevesen dobogott a szíve, de családja nem tudott semmiről. Miután elhaladtak mellette, nem vették észre, hogy a baba szeme utánuk fordul.

2012. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!