Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan létezhet, hogy egy lány...

Olyan létezhet, hogy egy lány beleszeret a tanárnőjébe? Nem tudni miért, de beleszeret, előfordulhat ilyen, illetve veletek volt ilyesmi? Ettől rossz vagyok, vagy elcsépelt?

Figyelt kérdés
Én a magam részéről biszexuális vagyok, tehát szeretem a férfiakat is, de volt már nő szerelmem is, ez baj?! Sokszor kellett már emiatt fájnia a fejemnek, és az életemnek is ezt a részét még soha senkivel nem osztottam meg! Többek között még a saját anyámmal sem, de számomra ez nagyon terhes titok! Nagyon azért nem zavar, eddig is remekül képes voltam titokban tartani, de emiatt mindig ezerrel ver a szívem, ha mondjuk - az anyám a telefonom képeit nézi és félek, rájön a dologra, ha meglát egy képsorozatot ugyanarról a nőről, és tudni fogja, többről van itt szó, mint puszta érdeklődés. Ti mit javasoltok? Veletek is volt már ilyen 'különlegesség'? Ettől agyilag zokni vagyok, vagy ferde hajlamú? Ettől rossz vagyok? Úgy érzem, ez nem helyes, de ha egyszer szerelmes vagyok, tudom, ez nem elfogadott, de ha egyszer ő tesz boldoggá.. főleg akkor nehéz, ha férjezett és gyerekei vannak.. áhhh.. kösz, hogy elolvastad! Írd le véleményed, de légyszi, ha ezt utálod vagy elítéled, akkor legalább finoman írd le, köszi!
2011. okt. 7. 04:36
 1/3 anonim válasza:
Hónapokkal ezelőtt én is ugyanebben a helyzetben voltam. filóztam hogy mi legyen,úgy éreztem mindenki hülyének néz még én is magamat.De erőt vettem magamon és beszéltem a tanárnővel, bele ment a dologba.18 éves vagyok a tanárnő meg 28 a szüleimmel emiatt annyira nem vesztem össze. de elköltöztem hivatalosan is már a tanárnőhöz:)(röviden ez történt) néha el sem hiszem hogy ez velem történik meg. puszi, és csak bátorsáááááág:)(Y) és nincs ezzel semmi gond 18/L
2012. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mus musculus ***** válasza:
El kéne ítéljelek téged? Mire fel? Ártottál valakinek? Rosszabbá tetted a világot? Válaszold meg ezeket a kérdésedet és jöjj rá magad a válaszra. Nem mindig a többség útja vezet célra.
2012. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csak most olvastam el a kérdést és a válaszokat. Én nem ítélem a melegeket, bi-ket, leszbiket. Szabad tudni mi lett a történet vége? : )


Amúgy nem azzal van a baj akit emiatt elítélnek, hanem aki elítél.

2014. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!