Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztalatok az ebayer.hu-val?

Tapasztalatok az ebayer.hu-val?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok kérdést találtam már (itt is, máshol is) az e-bay használatával kapcsolatban. Érthető, hogy sokunk elvész a külföldi oldal összetettségében, plusz paypal és egyéb a nagy átlag számára kevéssé ismert dolgok. Ilyenkor, ezek kivédésére, a dolgok leegyszerűsítésére szoktak az emberek az olyan oldalakhoz fordulni, mint az ebayer.hu, amely bizonyos összeg fejében elintézi helyettünk a teljes rendelés és fizetési hercehurcát. Jól hangzik.

No igen ám, csak eddig még senkivel nem beszéltem, aki használta volna az oldalt. Kérem, akinek vannak tapasztalati, ossza meg velem/velünk. Biztos sokakat érdekel, mennyire is működik a gyakorlatban a dolog.


Köszönöm szépen nektek előre is!


2011. márc. 16. 15:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Bízom benne, lesz aki szolgál némi infóval.

Köszönöm!

2011. ápr. 5. 17:04
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Teljesen megbízható oldal. Tapasztalatból mondom... Nyugodtan rendelj tőlük. Sose feledd hogy ha Union kívülről rendelsz, akkor számítanod kell Vám és Áfa felszámolására, ami nincs benn az ajánlatban, de kis csomag esetén nem valószínű hogy elakad a vámon, tehát akkor nem kell fizetni. Üdv.

2011. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj, végre valaki válaszolt:)

Nem kaptam mailt róla, pedig feliratkoztam...:(


No mindegy, még jó, hogy visszalátogattam


Köszönöm szépen a segítségedet.

Tesztelni fogom mindenképp!

2011. máj. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!