Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a közösségi...

Mi a véleményetek a közösségi portálokról? Lehetséges, hogy valaki interneten keresztül találja meg a szerelmet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy nem a legjobb, mivel a képek alapján kialakul egyfajta kinézet az emberről, de persze mindenki próbálja a legjobb képet kirakni magáról, ami nem feltétlenül tükrözi azt, hogy milyen is a valóságban.

Nem tudom, szerintem nem a legjobb.

Legalábbis nekem eddig csak csalódás volt. Msn-en például tök jól eldumáltam az illetővel, képek alapján bejött, de élőben már nem igazán...

Szóval én már tartok ezektől a dolgoktól, és inkább vagyok egyedül, minthogy újra befürödjek. :/


Mi a véleményetek erről?


2011. okt. 8. 03:06
 1/1 Joyce ***** válasza:
4 ève megismertem egy holland fiùt, msn-keresztül, azòta együtt vagyunk.Ès van màr egy csodaszèp kisbabànk is, ugygondolom, ez attòl is függ, hogy milyen a termèszete annak akivel beszèlsz,mertha a külseje nem ''nyügöz'' le ,mèg akkor is ott van a belsö... ennek ellenère hogy a fèrjem is internetnek köszönhetem, nem szeretem az ilyet :D szerintem hülyesèg keresni a szerelmet neten, ràm ,ràm talàlt, nem èn kerestem,sose ültem ùgy a gèp elè , hogy na most akkor ismerkedjünk.Nem is ajànlom,mert kènyes helyzeteket is teremthet,pl, ha 1 teljesen màs ember megy el a ''randira''mint akit vàrtàl vagy, egy elmebeteg soraztgyilkos, vagy mittudomèn, szerintem ne talàlkozz igy emberekkel........
2011. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!