Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki kimegy idegen országba...

Valaki kimegy idegen országba megtanul folyékonyan beszélni?

Figyelt kérdés
Vagyis pl én kimegyek Angliában egy nagyon minimális pár mondatnyi nyelv tudással akkor ha kb 2-3 évig kintélek tényleg folyékonyan meglehet tanulni ott angolul?
2011. márc. 16. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem nincs tapasztalatom e téren, de nagyonsokat hallottam hogy olyanok tanultak meg így "külföldiül", akik már nemis fiatalok. Mert ugye fiatalon nem nagy dolog ezt véghezvinni.
2011. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azért nemárt előtte vmijen nyelvtanfolyamot elvégezni
2011. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aha értem.De akkor a szinte 0 angol tudással is ha kimegyek 2 év alatt megtanulhatok szinte folyékonyan angolul :
2011. márc. 16. 19:05
 4/13 A kérdező kommentje:
az nem kettőspont hanem kérdőjel a végén
2011. márc. 16. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki,van olyan is aki akar és nem tud,sajnos ,nem vagyunk mind lángészek.
2011. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
rá vagy kényszerülve hogy kommunikálj ugyhogy viszonylag hamar megtanulod az alapvető dolgokat. Kb 2-3 hónap és megtudod értetni magad meg nagyából megérted a nyelvet. Ha nem kevesebb. Viszel magaddal egy kéziszótárt ha olvasni kell valamit. De az meg más kérdés, hogy mit kezdel magaddal amig szinte semmit nem tudsz az adott nyelven.
2011. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aha értem.Akkor ha kimegyek szinte 0 nyelvtudással akkor kb 1 év alatt megtudom majd értetni magam és majd tudok beszélgetni az angolokkal ?Akkor az jó akkor nyugodt szívvel kimegyek.
2011. márc. 17. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokon házaspár 30 évesen került ki az USA-ba és a nő élete végéig képtelen volt megtanulni angolul...
2011. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, aki kb fél év alatt megtanulta a magyart, pedig szerintem az azért nehezebb mint az angol...

Szóval, gyakorolj ahol csak tudsz, minél többet!

Sok sikert :)

2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2011. márc. 18. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!