Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen vásároltam sok cuccot...

Ebayen vásároltam sok cuccot egy eladótól, két fiókról és a feedbackek közül ezek mind eltűntek pedig még nem is esedékes az érkezésük. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
ebay
2011. márc. 17. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem mire gondolsz. :)


Marmint mar nem irj ki hogy ertekelned kene az adasvetelt?

Belinkeled az eladot?

Megnezem nekem mit ir ki...


Remelem az ertekelesait megnezted mielott vasaroltal tole es azt is hogy nem csak vasarlasbol kapott pozitovokat.


Ha arra jutunk h atvert akkor mondom hogy mit h tovabb. - en nemreg szereztem vissza 710 dolcsit egy szemettol..."_"

2011. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy darabig ott volt az összes termék amit vettem aztán eltűntek, de megbízható az eladó 50000 pozitívval eladásból...
2011. márc. 18. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat eloszor 1 darabot kellett volna venni, mondjuk teny hogy 50 000 ertrkeles eleg sok arra h az ember ne izguljon!


Egy termek linkjet kuld mar el mert nem mindent kuldenek ki Magyarorszagra es nem feltunoen irjak, tudom mert en csini rucikat szoktam fokent magamnak venni ebayrol es ide nem postazik mindenki hiaba worldwide cimen fut az aukcio... - halal idegesito.

2011. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kuldd - ah nem tudok irni...-.-
2011. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!