Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vásároltam egy műszaki...

Ha vásároltam egy műszaki terméket, azt visszaveszik? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Ma vettem egy epilátort a Corában,de vissza szeretném vinni "Nem lett jó ajándék" címen.Visszaveszik?Ha igen,le kell vásárolni vagy visszakapom az árát?
2011. jún. 9. 14:39
 1/6 anonim válasza:
Én a Tescoban vettem egyszer egy elektromos masszírozót, de nekem visszavették, és nem kellett levásárolni az árát sem. Otthon derült ki, hogy pacemakeresek nem használhatják. Visszavittem a blokkal együtt, ott kitöltöttek egy nyomtatványt az adataimmal, lefénymásolták a blokkot, és megkérdezték, hogy mi vele a probléma. Nem csináltak belőle nagy ügyet.
2011. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor én is megpróbálom visszavinni,remélem velem sem problémáznak majd és visszakapom az árát... =/
2011. jún. 9. 14:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a választ! :)
2011. jún. 9. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
3 napon belül vissza kell venniük.
2011. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"3 napon belül vissza kell venniük."


Minőségi kifogás esetén igen. De itt nem arról van szó. Általánosságban jók a tapasztalataim a Tescó hozzáállásával, de eddig csak minőségi panaszokkal éltem, tehát itt sok múlhat az üfes pillanatnyi lelki állapotán.

2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,aki írt!


Másnap visszavittem és visszavették.Nagyon rendes volt a vevőszolgálatos nő,nem problémázott. :) Kaptam egy blokkot,amin rajta van az összeg és 60 nap áll a rendelkezésünkre,hogy levásároljuk.De szerencsére nem kell egyszerre,hanem folyamatosan levonják és adnak újat,ami újra 60 napig érvényes. :)

2011. jún. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!