Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud valami jó megoldást?

Ki tud valami jó megoldást?

Figyelt kérdés
Kéne kapnom postán valamit, de a címemet jobb lenne nem megadni a feladónak. Viszont az a valami, amit kapnék, az nagyon kellene. Nem tudom, hogy ezt hogy oldhatnám meg. Van erre egyáltalán megoldás?
2011. márc. 17. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkéred a rokonod / szomszédod / ismerősöd, hogy vegye át ( és elintézed, hogy neki címezzék)?
2011. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak van egy kis gond :/ a feladó úgy tudja, hogy én az ország X nevü városában lakok, viszont valójában az ország másik felén. :/

Tudom elég bonyolult a helyzet... :(

2011. márc. 17. 23:40
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd neki, h pár hetet egy másik városban töltesz.
2011. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kamuváros helyére ezt írja a borítékra:

Kis Pista

Kamuváros

Postán maradó

És elmész a kamuvárosba, és felveszed a személyiddel a kispistának címzett levelet...

2011. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó. ahhoz nem kell lakcím kártya hogy kiválthassa?
2011. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Postai szolgáltatóhelyre címzett és ott maradó küldemény esetén a címzettnek csak a nevét kell igazolnia a küldemény átvételéhez.
2011. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, postan marado a legjobb viszont elotte kerdezz ra a postan h lehet-e ilyet, mert en neten megneztem a postank benne volt de ott meg mar azt mondtak hogy ilyez maskor ne...-.-

Am logikat nem ertem mert sosem hozzak ki mert nagy, akkormeg?

2011. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem az jutott az eszembe, hogy azt mondom, hogy elutaztam egy kicsit és az egyik barátnőm címét adom meg neki. Az úgy jó, nem?

Csak azt nem tudom, hogy mit mondjak, hogy miért utaztam el, főleg így suliidőben :/

2011. márc. 18. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!