Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátomnak kéne segítség,...

Dr. Watson kérdése:

A barátomnak kéne segítség, tudtok megoldást?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy az egyik barátom(lány) most 9.-es és 28 emberből 5 emberke fiú.Az összes fiú szerelmes belé,de ő neki egyik sem tetszik(kretének).Símogatják,ölelkeznek(pedig nem akarja) és azon vitatkoznak,hogy ki aludjon vele.Emiatt az összes lány utálja őt...Facebookon ráírnak hogy ribanc meg ilyenek...Tudtok valami megoldást hogy kibéküljenek a lányok vele?És a lány nem tehet róla hogy szerelmesek belé...
2011. szept. 16. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
mondja meg a többi lánynak h ő nem olyan
2011. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nem vagyok az ilyen helyzeteknek a mestere, de az én véleményem ez:

A lány mondja meg a többi lánynak, hogy ő neki egyik sem tetszik, és ő nem tehet róla, a fiúknak pedig ha nagyon idegesíti őket, mondja meg, hogy szálljanak már le róla..

2011. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez a baj,a többi lány nem áll vele szóba,nem is hallgatják meg a fiúk meg nem szállnak le róla :S...
2011. szept. 17. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!