Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez benne lehet az erkölcsi...

Ez benne lehet az erkölcsi bizonyítványomban?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 2 éven belül (érettségi után) készülök Amerikába. Feltétel a tiszta erkölcsi bizonyítvány. mivel kertvárosban lakunk, kb minden gyereknek van robogója, szokás volt jogsi és bukó nélkül motorozni... a rendőrök nem nagyon törődtek vele, megállítottak, ejnye bejnye, többet ne legyen ilyen, és elengedtek... de egyszer, mikor 14 voltam, egy haverom mögé fölültem, bukó, jogsi nélkül, 50-es motoron 2 személy.. kb a lehető összes szabályt megsértettük, és mikor a srác meglátta a rendőrt, megijedt és elkezdett menekülni... persze pár perc után elkapott minket a rendőr... írásbeli figyelmeztetést kaptunk, amiben beidéztek, és ott pedig szóbeli figyelmeztetést is. A kérdésem az lenne, hogy ez szerepel az erkölcsi bizonyítványomban????
2011. márc. 18. 09:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!