Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki olyan gonosz és kárőrvendő...

Ki olyan gonosz és kárőrvendő hogy őrül a haiti és a japán főldrengésnek például, meg ilyeneket kiván?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 18:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az örül az ilyeneknek, aki nem használja az eszét, meg fő célja a gonoszkodás. Manapság sajnos egyre több gonosz ember van, de azért vannak köztük jók, meg olyanok is, akik segítik a sebesülteket, stb..
2011. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Arra célzol,hogy örül-e valaki annak,hogy meghalt egy csomó ferdeszemű?Én nem szeretem őket,túl is vannak népesedve,de gondolj a családjukra.Senkinek nem örülök akinek meghal rokona vagy barátja.
2011. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
miért nem szereted? ez elég hülye kijelentés, már bocs. ugyanolyanok mint mi. ott is vannak hülyék, meg normálisak. kétlem, hogy személyes rossz tapasztalat alapján nem szereted őket. ha a politikájukat utálod, akkor sem őket kell, hanem a kormányukat.
2011. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!