Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném leadni a keresztény...

Szeretném leadni a keresztény vallást (hivatalosan is). Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez egyáltalán lehetséges-e, mármint hivatalosan. Ha igen, akkor hogyan? Hol jelezhetem szándékomat?
2011. márc. 19. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Leadni?

Nincs hivatalosan rádírva, hogy keresztény vallású vagy, nincs mit leadni.

2011. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Értem, hogy mire gondolsz, tehát akkor tényleg nincs mit leadni?

2011. márc. 19. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:

dehogy nincs mit 'leadni'

meg vagy keresztelve? van ilyen eljárás, de nem jut eszembe a neve

2011. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kikeresztelkedésnek hívják. Az egyik volt osztálytársam megcsinálta hogy sátánista lehessen.
2011. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És az "hivatalos" szerinted? Biztosan bejegyezték pl az okmányirodában :)))
2011. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, meg vagyok keresztelve, és nagyon komolyan gondolom a vallás leadását,de nyugi, nem azért, hogy sátánista lehessek.
2011. márc. 19. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Gáz lenne, ha hivatalosan nyilvántartanák a vallási hovatartozást. Ez mindenkinek a magánügye.


A vallási közösségeknél is inkább "beiratkozás" van (megtérés, keresztelkedés stb.) De nincs "kiiratkozás". Csak nem veszel részt a közösség életében, nem foglalkozol vele, kész.

2011. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Keresztényből sátánista? Ez jó volt.

Attól még hogy meg vagy keresztelve nem vagy keresztény. Én is meg vagyok, de nem hiszek a tanításában, ezért nem is gondolom magam kereszténynek.

2011. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nyílván van tartva a vallásod valahol. amikor megkeresztelnek egy ilyen igazolvány szerűséget is kapsz róla, de amúgy énis meg vagyok keresztelve, de nem járok templomba és teljesen más az elképzelésem a vallásról, istenről meg ezekről, mint amit a bilblia tanít, szóval tulajdonképpen semmit sem jelent számomra az, hogybármilyen vallású vagyok.
2011. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Keresztelkedéskor kapsz egy un. keresztlevelet.

Tépd el és kész is! :D

2011. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!