Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a való világ jótékonysági gálán ennyit pénzt összegyűjtöttek?

Figyelt kérdés
Az előbb 146 valamennyi millió volt az összeg :O
2011. márc. 19. 21:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Most:157.549.516ft :O
2011. márc. 19. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy nem létezik, hogy 2 óra alatt több gyűlt össze, mint 5 nap alatt összesen, valamint, hogy ennek a pénznek a jelentős része az RTL vezetőinek a zsebében fog kikötni.
2011. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
reméljük h nem :s
2011. márc. 19. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:
a gyerekek eleve csak a nettó összeget kapják(áfa mentesen)..vagyis KAPNÁK! de a maradékot(nem hiszem h ennyi összegyűlt volna) lenyúlja majd az Alapítvány..én meg akkora gyökér vagyok, hétfőn küldtem én is 1 smst.xD pedig tudtam, de valahogy megsajnáltam a gyerekeket.: S
2011. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég nagy pofátlanság lenne ha lenyúlnák ezek a szegény gyerekektől :S
2011. márc. 19. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem tartom életszerűnek...Egyébként is,ebből a gyerekek majd kapnak max. egy teherautónyi valamit,szétosztogatnak pár kiló lisztet,hogy legyen mit bemutatni a Fókuszba,a többit meg a fejesek zsebreteszik.
2011. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én 10 milliót utaltam át az iszap károsultaknak nem olyan rég, de nem tudom biztosan hova ment a pénzem, ezért most csak 1 sms - t küldtem. Kizárólag személyesen vagyok hajlandó támogatni ilyesfajta kezdeményezéseket, akár beteg gyerekekről, akár más ügyről legyen szó. Nem lehet itt már megbízni senkiben, főleg nem egy kereskedelmi csatornában.
2011. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Én egy társadalmi szervezet vezetőjeként azt tudom elmondani, hogy a pénzt oda költik, ahova "akarják". Akár a gyerekeknek is adhatják, de akár "zsebre is tehetik".

Mi évek óta küzdünk a támogatásokért, nem panaszkodunk, mert sok forrást sikerül összeszednünk, de tudom, hogy milyen lehetőségek vannak, és bizony ha egy alapítvány kuratóriuma úgy ítéli meg, hogy egy marketingkampány hatvanmillió forint, akkor máris az összeg harmada "eltűnt" valamelyik kurátor vagy közeli ismerős cégében... Sajnos ezek ellenőrizhetetlenek, nyomon követhetetlenek.

Mi pl. most egy 9 millió forintos pályázattal küzdünk. Egy baj van, hogy maga a pályázat utófinanszírozott, vagyis csak a megvalósítást követően kapjuk meg a pénzt. Még ennek az összegnek a felét is vért izzadva teremtjük elő. Mi "álmodni sem merünk" ilyen összegekről. Persze tény, hogy a szociális cél egész más.

2011. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már a napokban is volt itt ehhez hasonló kérdés, ott is ugyan úgy kételkedtem mint az előttem szoló

22:12 és a 22:16-s válaszolók Most sem vok meggyöződve h az a pénz a kitüzőtt célt fogja szolgálni.Remélem h tévedek és bizok benne h a megfelelő helyre kerül.

2011. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azt nem értem, hogy miért megint a nézőket, a közönséges polgárokat kell "lehúzni" (tudom, hogy elvileg jó ügyért adakozunk, de fene se tudja hogy eljut e oda a pénzt)...??

Mikor az RTL klub 100 milliárd-trillió-pityillió-millió-zsillió forintot keres NAPONTA! Miért nem hallottam olyan híreket (direkt figyeltem erre), hogy az RTL ennyi meg annyi forinttal beszállt ?!?

Vagy hogy xy sztár nem csak a üres pofiját adja ehhez a kezdeményezéshez, hanem esetleg egy kis pénzt is a tömérdek fizetéséből ??!

-.-

2011. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!