Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek egy...

Lenne kedve valakinek egy baráti társaságot összehozni?

Figyelt kérdés

Szóval.

Előre bocsátom hogy vannak barátaim, de arra gondoltam mikor ezt a kérdést feltettem hogy vannak olyan emberek akik nehezen oldódnak vagy csak egy idő után tudnak önmaguk lenni, de nekik is legyen esélyük, főleg bp-en orientálódnék. szóval vannak különböző helyek én pl szeretem a dürer kertet de sajna,ha egyedül tévedek be nagyon nehéz ezekbe a zárt baráti társaságokba bekerülni, ezért arra gondoltam akik ismerik ezt a helyet vagy hasonlót,azokkal lehetne egy kisebb társaságot összehozni ami nyilván folyamatosan változik de nem ez a lényeg:) hanem hogy elinduljon valahonnan. pl nemrég voltam egyedül és azonkívül hogy végignéztem egy két koncertet nagyon nehéznek találtam az ismerkedést barátkozás(lehetne ez önismereti kérdés is) de itt az a lényeg hogy ha van valakinek kedve akkor összehozhatnánk egy társaságot,ráakaszkodni nem akarnék senkire nyilván azért nem úgy tettem fel a kérdést hogy csatéakozhatnék-e? bár ha valakinek van rá igénye abban is benne vagyok, de szeretnék egy kis baráti társaságot összehozni:)bp-en. akinek van kedve az írjon kommentet:)


2011. márc. 20. 18:31
1 2
 1/16 böiler ***** válasza:
Menjünk koncertre.
2011. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

WTF?

Tudod a baráti társaságok olyan emberek körében jönnek létre, akiknek egyforma az érdeklődésük lásd: wow-os guildek, animések, vagy akár a plázás hordák. Egyszóval amíg mi nem tudjuk, hogy te milyen vagy, addig nem mondhatom rá vakon hogy igen, mert rengeteg lehetne az ellentét és a baráti összejövetel még verekedésbe is torkolhatna. Mindenesetre szerintem nagyon jó kezdeményezés tőled biztosan akad majd rá jelentkező, csak nem mindegy, hogy milyen emberekből fog állni, mert lehet, hogy a te ''vagány'' társaságod néhány khm... hát nem akarok senkit sem megsérteni, viszont lehet, hogy te csalódni fogsz.

De ettől függetlenül sok sikert, talán még én is beszállok...

2011. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jó de akkor valami infót mondjunk el egymásról. ez oké :)
2011. márc. 20. 19:20
 4/16 A kérdező kommentje:
nézd alapvetően rock, metalcore metal stb beállítottságú vagyok, iylen helyek mint a dürer filter vörös yuk stb ahová járok, sztem simán összehöhetne egy társaság, ne feledd hogy ezt a jószándék hozta.
2011. márc. 20. 19:22
 5/16 A kérdező kommentje:
ja igen hogy én miylen vagyok? nyilván kicsit nehezen oldódok de se balféknek se hülyének nem érzem magam csak kicsit nehezebben találok barátokat ha valaki eltudja ezt fogadni de lenne kedve új barátokat találni az írjon ide és a többit meglátjuk:)
2011. márc. 20. 19:24
 6/16 böiler ***** válasza:

Na jó, de anyukám azt mondta, hogy kopaszodó papokkal ne menjek este sehová. Na jó csak vicc volt. Azt mondta, hogy vigyek gumit.

Na szóval komolyan. Én is jobban preferálom az ilyen "rockos" zenéket. (SKA-P, Metallica, Slayer, ETA, Aurora stb.)

Látod, ha előbb írsz, akkor mehettünk volna Metallica koncertre. Első sor. :D Jó volt.

2011. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Alapból hány éves vagy kedves kérdező?

Amúgy örülök hogy, mert én is szívesen hallgatok rockot. Alapvetően pop-rock punk-rock beállítottságú vagyok (Sum41, Rise Against, The Red Jumpsuit Apparatus) de elég sokrétű az ízlésem. Szinte mindent meghallgatok a Korn-tól a Skindred-en és az Avenged Sevenfold-on át egészen a Paramore-ig mindent szívesen meghallgatok. 16/f

2011. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok bár állítólag kicsit fiatalabbnak nézek ki? kedvenceim Korn, ill nino stb. pl tegnap rage against the machine tribute volt, amit a Subi csinál. remélem többen ismeritek:)szóval kedves kommentelők várom az érdeklődöket, semmi görcsölés nem elsz ebben, az tönkre is tenné:) semmi para
2011. márc. 20. 20:00
 9/16 böiler ***** válasza:
A végén úgy éreznéd, hogy valami gyerekmegőrzőben vagy. Mivel én csak a nyáron töltöm a 18-at. Kegyetlen és zord az élet.
2011. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nagyon jól kijövök a fiatalabbakkal is annyira nem vagyok öreg akkor ennyi? senki nem jelentkezik?:
2011. márc. 20. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!