Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire szoktál gondolni, amikor...

Mire szoktál gondolni, amikor várni kell valahol, és nem tudsz semmit csinálni?

Figyelt kérdés

pl. amikor utazol valahova és nem te vezetsz

vagy várakozol az orvosnál vagy akárhol

mivel foglalod el magad? főleg ha nincs nálad se könyv, se mp3

én pl. ilyenkor néha bámulom az embereket ahogy bámulnak ki a fejükből, és azon gondolkodom, hogy min gondolkodnak:)


2011. márc. 21. 18:09
 1/5 anonim válasza:

meglátok valamit, eszembe jut egy régi esemény, és elkezdek általánosítani 1 dologból a többi emberre, aztán pedg megint eszemb jut valami..változó.. :)

de a kreativitás a lényeg :D

ja, sokszor eszembe jut várakozás közben a szex is :D

2011. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az embereket szoktam bámulni, persze nem durván, csak úgy alaposan, és megpróbálom kitalálni, hogy kinek mi lehet a foglalkozása, családi háttere (pl. tanárnő, szingli titkárnő, agglegény ügyvéd, apeh-os 3 gyerekes családapa.. stb) Tök jó móka, próbáld ki :-)
2011. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Piszkálom a körmöm, ha utazok nézem a tájat, hallgatok zenét, és gondolkodok :)
2011. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenki személődik, arra figyel, ahol lát vagy történik valami érdekesebb, ha az éppen a fejében történik, akkor nem is lát. Több eset nem lehetséges!
2011. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előkapom a telefonom,és elütöm vele az időt
2011. márc. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!