Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az 1 colos cső az hány mm? És...

Az 1 colos cső az hány mm? És a külső, vagy a belső átmérőjét kell érteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 22:23
 1/6 T5- válasza:

1 coll (helyesen) = 25,4 mm

Egyébként, ha egy csőről van szó, akkor természetesen a belső átmérőt mérjük.

2011. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 21. 23:27
 3/6 anonim válasza:
Hali!Az eddigiekkl egyetértek de van vékonyabb-vastagabb falú cső!akkor az hogy van?
2011. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 T5- válasza:
Hogyhogy, hogy van? A cső belső átmérője az változatlanul 1 coll vagy 3/4 coll, vagy akármennyi, most az, hogy ez egy vékony gumicső, vagy egy szövet erősítésű tömlő, az már nem érdekes. Eleve használat szempontjából sem, mivel ha collos csövet csatlakoztatsz mondjuk egy collos külsős idomra akkor ott csak az idom külső átmérője meg a cső belső átmérője számít. Érted?
2011. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mostmár értem!Köszönöm a választ!
2011. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Legion Etrangere ***** válasza:

Lekéstem, de ezért szeretem ezt az oldalt, okostóni annyi van mint a segglik. Csöveknél, természetesen- hogy idézzem az emlitett klasszikust- külső átmérőt nézünk, de ez is a logikus szerelés szempontjából.

[link]

2013. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!