Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldre mennék dolgozni!...

Külföldre mennék dolgozni! Kijönnél velem?

Figyelt kérdés
Nem akarok egyedül menni,mert nagyon magasak a rezsiárak meg albérletek.Gondoltam keresek vkit aki kijönne velem
2011. márc. 21. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

hova mennél? Ha be tudsz vinni egy melóhelyre akkor kiadom a egyik szobát neked jelképes árért..:)

(Angliában 3 szobás lakást bérelek,de jelenleg nincs munkám)

2011. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dolgozni jelentése = valamilyen munkát végezni.

Mosogatni, gyermeket őrizni, kubikos munka, számítástechnikai hálózatot kiépíteni, nyelvet tanítani (de hol?) kórházban orvosként, ápolóként, fizikusként egy kutatóintézetben, régészként Stonehengében, stb. stb.

Hova? Angliába, Pakisztánba, Írországba, Egyiptomba, Szváziföldre, Oroszországba?

Nyitott kérdések...

2011. márc. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is külföldi munkát keresek. Írd a további tudnivalókat, aztán meglátjuk.
2011. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is simán kimennék mind1 h milyen meló még kecskéket is legeltetek ha kell csak hizessék meg:)

igaz nyelvtudás az nix:)

2011. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha Spanyolországba mész én év vége felé kimegyek veled.:)

(nem sok infót adtál meg)

2011. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Külföldre szeretnék menni dolgozni, hamarosan. Nincs senki, aki kitudna jönni velem, ezért keresek valakit, lehetőleg lányt/ nőt.

Ha úgy gondolod, keress meg! keleti21@freemail.hu

(Alapfokon beszélem az angolt, nem túl magas beosztású munkát néztem, de nem is szex!)

Gabriella

2012. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak akkor kereshetlek,ha lány/nő vagyok?Mert akkor először át kell operáltatnom magam
2012. febr. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!