Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A haverommal elég sűrűn 2-en...

A haverommal elég sűrűn 2-en megyünk haza. Ma is várom az iskola előtt, és jön egy másik haverja, és nekem annyit mond az ajtóba, hogy mehetsz. Te is rohadtul mérges lennél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondhatta volna szebben is, de ha bocsánatot kérne én nem haragudnék rá.
2011. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem fog bocsánatot kérni, és szabályosan elküldött, olyan hangsúllyal mondta a nyomorék
2011. márc. 23. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, csak fáradt vagyok, vagy csak nekem zavaros ez a történet?Mármint haverod lepattint, hoby nem kívánatos vagy? Hogy menj haza?
2011. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
így van, lepattint, hogy 2 másik haverjával menjen, pedig mehetnénk mind az 5-en, mert mindannyian mondhatni jóba vagyunk
2011. márc. 23. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát.Még mindig jobb hogyha elküld,mintha fuckmy ass-olna.
2011. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezt sajnos nem tudom pozitívan értékelni
2011. márc. 23. 14:40
 7/11 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, hogy legközelebb megmondom neki, hogy nem arra megyek, észre fogja venni, hogy mégis, de csak azért is megmondom neki, hogy én nem arra megyek
2011. márc. 23. 14:45
 8/11 A kérdező kommentje:
írjátok már le a véleményeteket légyszíves még többen
2011. márc. 23. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok. Eléggé bunkó lehet az a haverod...Amikor lehetőséged van, hívd félre, vagy egy sörre, és mondd el neki ugyanezeket.Megértem, hogy mérges vagy. De legyél f@sz@ gyerek, ne hagyd, hogy átb@szon. Tudom, ez a világ ilyen.. Akkor jó a másik, ha kell valami. Érdekbarátságok. wáááá.....TISZTELET A KIVÉTELNEK.De szerintem nem igazi barát.Az igazi tesók nem hagyják a másikat szarban, és nem csak akkor vagy jó, ha nincs más. Ha van valami, írj nyugodtan....


picy

2011. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösz
2011. márc. 23. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!