Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverommal elég sűrűn 2-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverommal elég sűrűn 2-en megyünk haza. Ma is várom az iskola előtt, és jön egy másik haverja, és nekem annyit mond az ajtóba, hogy mehetsz. Te is rohadtul mérges lennél?

Figyelt kérdés
nem fog bocsánatot kérni, és szabályosan elküldött, olyan hangsúllyal mondta a nyomorék
2011. márc. 23. 20:55
 1/3 anonim válasza:
ez biztos a szerelem-szex kategóriába tartozik? :)
2011. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

AjtóbaN... Annyira fel tud idegesíteni, hogy már a hatvanadik helyen látok hasonló hibákat egy nap... Ne torzítsátok már el ennyire a nyelvet! -.-


És ezt miért itt tetted fel?

Egyébként én is ideges lettem volna, de ha olyan nagy barátod lenne, nem hiszem, hogy csak így, ilyen egyszerűen lenyomorékoznád. Akkor meg nem mindegy?

2011. márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem mindegy mert sérti az önérzetem
2011. márc. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!