Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kihasznál engem?...

Szerintetek kihasznál engem? Beszéljek erről vele, vagy ne szóljak semmit, egyszerűen nézek félre?

Figyelt kérdés
Akit a legjobb barátnőmnek tartok/tartottam, az mostanában úgy érzem, nem törődik velem. Sulis szünetekben a többi barátnőjével van hozzám alig szól, csak akkor, amikor a házimat kell odaadjam neki, vagy valamiben segítséget kér tőlem. Csak hazafele menet beszélgetünk egy nagyon keveset - kb. 25 métert megyünk együtt, onnantól szétválunk. Én is hibás vagyok benne, hogy eltávolodtunk egymástól, mert untam a fecsegését az olyan dolgokról, mint pl. sztárok, meg mindenféle ilyesmi baromságok. Ma egész nap ki voltam emiatt, már reggeltől kezdve, és ez csak folyamatosan romlott, de ő észre se vette, egészen addig, amíg a kémia tanárnőm meg nem kérdezte óra után, hogy mi bajom van. Még ő is észrevette, pedig 50 percet voltam csak vele egy helyiségbe, miközben tovább 27 diákra kellett figyeljen! Akkor meg kérdezgetett, hogy mi bajom van, stb. hisz előző két órán semmi nem volt még, pedig volt, csak éppenséggel nem vette észre, amíg más fel nem hívta a figyelmét. Nem mertem neki megmondani, hogy ő a bajom. Szerintetek meg kellene? Nem akarom, hogy most szánalomból, vagy mert azt higgye féltékeny vagyok, kezdjen el törődni velem. Nem tudom, mit csináljak. Léci, adjatok tanácsot!
2011. márc. 23. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd felre es mikor kettesben vagytok akkor mondd el neki ,hogy mi bant teged.Es beszeljetek meg,hogy megis miert tavolodtatok el egymastol.Szerintem csak ez a megoldas van.Jobb ha megbeszelitek.
2011. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még várom a további válaszokat.
2011. márc. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!