Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új iskolába mentem, de egyszer...

Új iskolába mentem, de egyszerűen utálom, és nem engednek vissza! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám a szüleimet meggyőzni, hogy vissza szeretnék menni a régi sulimba? Utálok szinte mindenkit, és ez kölcsönös, mert valaki uszította őket, aki szintén onnan jött, ahonnan én, csak egy nappal később. Valahányszor az iskolára, vagy a diákokra, vagy akár a tanárokra gondolok, elszorul a torkom, és sírhatnékom van. Egyszerűen GYŰLÖLÖM! Kérlek titeket, adjatok valami hasznos tanácsot, mert ha ez így megy tovább, nemes egyszerűséggel BELEŐRÜLÖK! A csúfolódó, s egyéb válaszokat mellőzzétek, köszi.
2011. nov. 4. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is, miért mentél át a másik iskolába?
2011. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert a régiben voltak rossz osztálytársaim. De itt még rosszabbak is vannak, és a régi sulim ehhez képest mennyország, bér ezt akkor még nem tudtam...
2011. nov. 4. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindezt mond el a szüleidnek, és tedd hozzá, hogy ilyen környezetbe nem tudsz tanulni...
2011. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy próbáltam. Pofával az ágyba sírtam, akkor is csak izéltek, hogy nem vagyok igaz...

És ha elmondanám, akkor megkérdeznék, hogy miért?

Mert bár ugyan már annyira nem utálnak, de még mindig utálok a közelükben lenni. És ha ezt elmondom, akkor végképp izélni fognak.

Apám azért is dühös, hogy ne akarjak egyfolytában ide-oda ugrálni két suli között.

2011. nov. 4. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukád érve érthető... Ide-oda iratna az nem jó... De ha már annyira nem utálnak, akkor várj... Hátha megkedvelnek... De ezt neked is akarnod kell.
2011. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem én, csak... Nos, ezt nehéz elmagyarázni. A lényeg, hogy én nem igazán akarom. Már hiányzik a régi suli, és ezt a hiányt egyszerűen nem bírom eltüntetni, se pedig az undort az új sulival kapcsolatban.
2011. nov. 4. 20:06
 7/7 anonim válasza:
Velem is ez van.Csak én nem mentem át másik suliba.Minden osztálytársam utálom, és egyfolytában csúfolnak.Megoldást mondani nem tudnék, csak esetleg gondolj bele hogy egyszer úgy is vége lesz és még vannak ilyen esetek, például én. :)
2012. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!