Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kiderül hogy...

Mit tegyek ha kiderül hogy rosszakat írtam az osztályfőnökömről?

Figyelt kérdés
Behozott az osztályunkba egy hallgató egy kérdőívet és ki kellett tölteni... az osztályfőnökről szólt.... nevet nem kellett ráírni de osztályt és életkort igen. Az utolsó feladat az volt hogy le kellett írni hogy milyennek szeretnénk látni egy osztályfőnököt és a mi osztályfőnökünk teljesíteni tudja e ezt. És én erre azt írtam hogy a mi osztályfőnökünk soha nem tudja és írtam oda pár tulajdonságot. És ha a hallgató meglátja szerintem meg fogja mutatni az osztályfőnöknek mert tudja hogy ki az osztályfőnököm és az osztályfőnököm tudja hogy én vagyok csak 12 ez osztályba. Mit tegyek ha megtudja? Tudom hogy előbb kellett volna gondolkozni de nagyon mérges voltam rá mert állandóan szivat.
2011. márc. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell felned a kovetkezmenyektol.En egyszer a roman tanarnomnek nagyon kemenyen odamondtam.De nem mert menni meg az igazgatohoz sem ,mert tudta ,hogy ugyis o lenne sz*rban.A tanarok eppugy pletykalnak a diakokrol..sooot rosszabb...akkor a diakoknak miert ne lenne szabad ???Szerintem minden tanar ketszinu,es csak a nyalis diakokkal tudnak foglalkozni,es igy a tobbiek hatterbe szorulnak.
2011. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak akkor láttátok először és utoljára azt a hallgatót, akkor szinte kizárt, hogy megmutatná neki. Az összesített eredményt viszont lehet, hogy meg fogja tudni, ha kiváncsi rá, de az téged már nem érint.
2011. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írjál jókat is :D
2011. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha megmondják a tanárodnak,akkor vágj vissza azzal h. nem akartál hazuni a tesztbe és csak az igazat irtad,amit te gondolsz :D
2011. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 15. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
beszámolot:!!!!történt vlmi?
2011. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem derült ki semmi :) huhh...
2011. ápr. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!