Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » London mint lakhely?

London mint lakhely?

Figyelt kérdés

Milyen London mint lakhely?

Milyen a környezet?

Van- valaki aki kint él? Mesééljen a városról:D legszebb helyei. Legjobb boltok/üzletek/kerületek.

Mi jó mi rossz?

Mindenre kiváncsi lennék. Mit dolgoztok kint? Milyen a fizetés? Akár élettörténeteket is meghallgatnék:)


2011. márc. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kint élek..Majdnem 1 évig éltem Londonban,de azóta elköltöztem egy vidéki városba.

A tapasztalataim Londonról(meg most már más városhoz való viszonyítási alapom is van)

-London a legdrágább város megélhetés szempontjából

-koszos

-büdös

-túlzsúfolt

-vannak helyek amiket érdemes messze elkerülni

-mivel rengetegen élnek ott,így hatalmas a konkurencia

- Ami jó benne,hogy sok múzeum van ami tényleg nagyok jók

- amit turisztikailag meg kell nézni azok szépek de max.1-2 napos kirándulás..

(nekem bőven elég volt az a kevés idő..Vidéken sokkal jobb az élet,és ami a lényeg elfogadható anyagilag..

2011. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eléggé zsúfolt, és a közlekedés is. Igaz, ez egész angliára vonatkozik, de igen nehéz átszokni az ellentétes oldalakra. A szép helyek a Temzénél vannak, mint például az titkos ügynök képző vagy mi:). Na meg kint enyhék a telek, ezért téli gumi sincs az autóra, idén is esett a hó, és 3 óráig gyalogoltam dolgozni.
2011. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Irány London Blog válasza:
74%

Én is Londonban élek, több mint 1 éve. A válasz attól függ, hogy mit akarsz itt csinálni és miért? Pénzt keresni, angolt tanulni, várost és világot látni? Mindezt együtt? Akkor London jó hely. Drága, de ha találsz melót, akkor a minmálbérből megélsz. Nem könnyű melót találni.


London olyan mint egy nagy cirkusz, az emberek szórakoztatására találták ki :) szép helyek? Temze mentén sokimnen van: Tower Bridge, London eye, Big Ben, Múzeum hegyek és látnivalók tömkelege: Trafalgar square, Picadilly Circus, Oxford street, Camden Town. Greenwich szép hely, és ajánlom még a Kew Gardens botanikus kertet.


Ami előny az lehet hátrány is: rengeteg kultúra él itt a világ minden tályáról.. törzsgyökeres londonit alig találni :) ha vki nem szereti a különböző kultúrákat, akkor ez rossz. Aki kíváncsi más nemzetekre, annak jó.


Időjárás: hűvösebb mint magyarországon. Nyár enyhébb, a tél is, de gyakran szeles, ami méghűvösebbé teszi, mint otthon.

2011. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!