Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » London/Berlin/Párizs? A három...

London/Berlin/Párizs? A három város közül melyikben élnél, ha ugyanolyan jól beszélnéd az angolt, németet és a franciát?

Figyelt kérdés

Hol vannak jobb lehetőségek?

Én úgy hallottam, hogy London Európában afféle "lehetőségek városa", de ugyanakkor nagyon otromba, csúnya és koszos város. Berlinről azt hallani, hogy elég élhető, bár nagy a munkanélküliség és csúnya. Párizsról pedig szerintem sekinek nem kell beszélni, de arról meg az terjed, hogy veszélyes a sok bevándorló miatt.

Mégis: szerintetek melyik a legjobb a 3 közül, és miért? (minél hosszabb indokok jöhetnek)


2011. aug. 1. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Párizsban éltem 3 hónapot.

Londonban éltem 1 évet.

Inkább Berlint választanám,mert sem Párizs sem London nem olyan mint ahogy elképzeljük..

London ma már nem a lehetőségek városa..régen nem az..Viszont koszos,büdös,és nem árt a hátad mögé nézni esténként.(egy angol napilap szerint csak Londonban naponta több embert ölnek meg..)Párizs tele van feketékkel akiknek hasonló a viselkedésük mint a cigányoknak..Egyik kutya másik eb..Berlinben is van annyi munkalehetőség mint a másik két városban..

2011. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca.. ***** válasza:
100%

párizs.

berlin sosem vonzott... london még nagyon élmezőnyben van, de párizst választanám mert azt legalább felületesen ismerem. régebben még nem voltam ilyen csóró egyetemista szerencsétlen nyaralgattam kinn, ismerősöm lakik ott. imádnivaló, és nem gondolom hogy annyira veszélyes lenne. ahogy pestnek is, annak is megvannak a veszélyes részei, de a közbiztonság úgy általában jó, és ha nem hívod fel magadra a figyelmet nincs baj.

2011. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

21:02 jártál már egyáltalán Berlinben? Hát Berlin akkor minden, csak nem csúnya -.-. Rengeteg a zöld terület, tele van parkokkal,játszóterekkel az egész város. Nagyon tiszta, nincs akkora mértékű szemetelés, mint itt Budapesten például. Én Berlint választanám.


Ui: Amiket írtam, nem légbőlkapottak, és tényleg igazak, mivel évekig Berlinben éltem!:)

2011. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
előző vagyok! bocsánat az első válaszolónak, akinek írtam:D de a kérdezőnek szántam igazából, csak elnéztem.:) szóval azt hogy Berlin nem csúnya, azt a válaszolónak írom:):) Bocsánatot kérek mégegyszer!:D:D
2011. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Kedves utolsó.Nincs semmigond,bár először meglepett,hogy próbáltad megmagyarázni,hogy Berlin szép város.

Én Berlinről nem írtam semmit csak annyi hogy feltételezem ott is van munkalehetőség.Viszont elhiszem hogy Berlin szép város.Talán azért mert még nem voltam ott így vonzó is nekem..Szóval biztos vagyok benne,hogy van olyan szép ahogy írtad.

2011. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!