Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mások is így gondolják?

Mások is így gondolják?

Figyelt kérdés

Lehet, csak én vagyok a hülye, de így a VV-vel kapcsolatban szoktam olvasgatni, és mindig lecigányozzák az Anikót, Bélát, Gigit..

Csak én gondolom azt, hogy nincs cigány és nem cigány, csak jó és rossz ember?:)


14/L


2011. márc. 24. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, igazad van,csak az a gond hogy a két népcsoport között "kicsit" mások az arányok becsületesség,tisztesség és hasonló dolgok terén.
2011. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Borsod-Abaúj-Zemplén megyében laknál, akkor megváltozna a véleményed.
2011. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ott lakom:o


De tényleg én nem úgy nézek az emberekre, hogy ez cigány, akkor ez már csak rossz ember lehet. Nem ez alapján 'csoportosítom' az embereket. Sok magyar ember rossz, és sok cigány jó. Szóval szerintem senki ne ítéljen első látásra.:)

Jó, nyilván vannak olyanok, akikről ránézésre el lehet dönteni, hogy mi a 'foglalkozása', miből él meg stb. de akiről nem, azt ne ítéljük el:)

2011. márc. 28. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyet értek a kérdezővel. És a három ember közül akit leírtál, az egyik a kedvencem.
2011. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Abban egyetértek veled, hogy sok magyar ember rossz, és sok cigány jó, de a vv-től meg minden egyéb baromságtól hányingerem van.
2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!